Warszawa | Otwock | Legionowo | Józefów | Radom | Piaseczno | Mława | Zegrze | Wyszków | Siedlce | Łuków | Serock | Białobrzegi | Pruszków | Mińsk Mazowiecki | Łosice

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń 08:00-22:00:
 782-484-055
lub napisz: dj-i-wodzirej@o2.pl


Floral bullet

Muzyka

Muzyka weselna | Oryginalne utwory | Muzyka w czasie przerw

  

Muzyka na wesele

Najważniejszym elementem udanego wesela
jest wybornie dobrana muzyka

Sub-separator

    Z nią właśnie kojarzymy później nasze wrażenia z zabawy. Młodzi na spotkaniu przed weselem decydują o rodzaju muzyki, powinni także przygotować listę z piosenkami które koniecznie chcieliby usłyszeć - około 20 piosenek, oraz zasugerować jakiej muzyki sobie nie życzą np. disco polo. Starsi bawią się najlepiej przy starych przebojach, a młodzi przy nowszych. Dj weselny stara się grać muzykę łączącą pokolenia, wyłącznie najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne. Często Para Młoda życzy sobie aby po północy gdy starsi goście będą już zmęczeni zagrać więcej aktualnych hitów.

Playlista weselna

Dlaczego nie publikujemy listy piosenek które gramy?   Podczas imprezy usłyszymy zwykle około 200 utworów włączając w to muzykę podczas posiłków. Każde wesele jest inne, tak jak różne są gusta gości, dlatego jakie utwory usłyszymy zależeć będzie od reakcji publiczności. Jeżeli zabawa jest spontaniczna to w net na parkiet ściągają inni weselnicy. Nie publikujemy kompletnego spisu utworów ani playlisty, gdyż nasze strony odwiedza także konkurencja. Chcielibyśmy także uniknąć swego rodzaju zaszufladkowania. Czasami jeden utwór z danego gatunku potrafi sprawić że opuścicie Państwo naszą stronę w przekonaniu że preferujemy taki czy inny styl muzyczny. W rzeczywistości jednak danego utworu możemy nie zagrać na żadnym weselu w sezonie. Wesela to imprezy na które podpisujemy prawie wszystkie nasze umowy, dlatego możecie mieć pewność że wybrana przez nas muzyka będzie trafiona. Nasza playlista tworzona latami doświadczeń jest Naszą słodką tajemnicą którą podzielimy się wyłącznie z gośćmi na weselu. Perełki muzyczne które zapełniają parkiet to właśnie one tworzą indywidualny styl dobrego dj'a. Publikujemy wyłącznie spis piosenek których Naszym zdaniem na weselu nie powinno zabraknąć.

Repertuar weselny

Gramy najlepsze i najpopularniejsze style muzyczne wielu dekad:Rock'n'Roll Twist Disco Latino Euro Dance Muzyka Włoska pop
Lata 60' Lata 70' Lata 80' Lata 90' Lata 2000' Najnowsze hity z list przebojów


Muzyka podczas przerw

Zagramy piosenki które nie pozwolą gościom zapomnieć o zabawie

Sub-separator piosenki podczas przerw

     W trakcie przerw na posiłki prezentowane są wolne utwory, stonowana muzyka pozwala spokojnie zjeść i odpocząć przed dalszą zabawą. Wtedy także wznoszone są toasty, jeżeli goście nie przejawiają inicjatywy toasty rozpoczyna Dj. Po skończonym posiłku zapraszamy uczestników na parkiet. Staramy się wtedy zachęcać do tańca a nie zmuszać wyciągając na siłę zza stołu.

Piosenki na pierwszy taniec

Lista najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec?   Przedstawiamy poniżej listę piosenek na pierwszy taniec. Wiele podobnych zestawień można odnaleźć w internecie. Z naszego doświadczenia wynika że Młode Pary mają już "swoją piosenkę" i w dzisiejszych czasach trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta. Dlatego chcieliśmy przypomnieć utwory które w ciągu ostatnich dekad Młode Pary wybierały najchętniej. Są to piosenki kojarzone właśnie z pierwszym tańcem i można przypuszczać że na każdym weselu znajdzie się conajmniej jedna para która tańczyła swój pierwszy taniec do którejś z nich. 


  Cisza - Kamil Bednarek

  Walc Wiedeński

 Walc z filmu "Noce i dnie"

 Czekasz na tę jedną chwilę - Seweryn Krajewski

  Zabiorę Cię - Kancelarya ( obecnie w wersji Tomasza Karolaka)

 Zawsze tam gdzie ty - Lady Pank

 Niebieska piosenka - Grzegorz Tomczak

  Chcę tu zostać - Farba

 Od dziś - Paulla

 What's a wandeful world - Louis Armstrong

  Ta sama chwila - Bajm


Nasza płytoteka

Płyty z klubów dla djów i popularne składanki

Sub-separator

     Muzyka na wesele jaką oferujemy to przekrój przebojów do tańca do lat 50 kiedy królował Rock’N’Roll i Twist po aktualne przeboje które słyszymy w radio czy telewizji . Zawsze staramy się dobierać utwory na bieżąco do atmosfery panującej na parkiecie. Wielka różnorodność stylów muzycznych sprawi że każdy uczestnik zabawy usłyszy muzykę przy której lubi się bawić. 


   Nasza płytoteka składa się z kilku tysięcy płyt. Posiadamy ponad 1000 składanek i albumów z popularnych serii Bravo, Viva, Hop Bęc itd.


CD dirty dancingM.Jackson BAD Cd CoverCD 80s greatest hits CD bravo hits zima 2015

CD Hop bec 18CD Rock and roll fever CD Radio BOX zabawa CD Meta seta galareta


    W swoich zbiorach posiadamy niemal wszystkie wydane pozycje ze znanych Polskich klubów dla Dj’ów m.in. DeeJay MixClub, Dj Promotion, Dj Zone.


Dee Jay Mix Club Logo Dj Promotion Logo Dj Zone Logo

Zapytaj o wolny termin odeślemy naszą ofertę.

DJ NA WESELE - MAZOWIECKIE / POLSKA

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI ?

Right menu separator

Nasza Oferta

  Dekoracje światłem
Ikona OK Markowe nagłośnienie
Ikona OK Wybornie dobrana muzyka
Ikona OK Profesjonalne prowadzenie
          Ikona OK Niekrępujące zabawy
          Ikona OK Toasty
          Ikona OK Biesiada za stołami
Ikona OK Oczepiny z konkursami
Ikona OK Atrakcje weselne

i wiele, wiele więcej....

Right menu separator

Opinie 2019


06

Gru

Ania i Tomasz
Dziękujemy serdecznie za poprowadzenie Naszego wesela. Goście nie schodzili z parkietu...


12

Paź

Monika i Grzegorz
Wielkie dzięki. Goście bardzo zadowoleni. Panowie grali u nas z polecenia sali weselnej...


21

Wrz

Ewa i Paweł
Nasze rodziny nigdy nie należały do tych zabawowych, dlatego trochę panikowaliśmy.

Sub separator

Foto-Budka

+ NAJLEPSZE GADŻETY, PROPSY, TŁA

Fotobudka na wesele

Right menu separator

Atrakcje weselne

do wyboru podczas pierwszego tańca

TANIEC W CHMURACH

Taniec w chmurach - Ciężki dym

BAŃKI MYDLANE

Banki mydlane na wesele

KONFETTI

Konfetii Wesele 

WYŚWIETLANIE IMION PARY MŁODEJ

Inicjaly, monogram