Warszawa | Otwock | Legionowo | Józefów | Radom | Piaseczno | Mława | Zegrze | Wyszków | Siedlce | Łuków | Serock | Białobrzegi | Pruszków | Mińsk Mazowiecki | Łosice

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń 08:00-22:00:
 782-484-055
lub napisz: dj-i-wodzirej@o2.pl


Floral bullet

Jak prowadzimy wesela?

Nowoczesne wesele z elementami tradycji

  

Przebieg wesela

Dokładnie rozpisany scenariusz imprezy oraz propozycje zabaw
omawiamy wspólnie z podczas spotkania -
zapraszamy


W porównaniu do zespołu muzycznego gramy średnio 2x dłuższe bloki muzyczne. Pełen parkiet przez ten czas zapewni nam bogata oferta sprawdzonych zabaw weselnych. Ilość oraz rodzaj konkursów jakie się pojawią zależeć będzie od reakcji gości. Nie przerywamy im tańców jeżeli dobrze się bawią, jednak gdy siedzą zbyt długo zapraszamy ich na parkiet do wybranej zabawy. Nigdy nie brakuje nam pomysłów i zapału gdy trzeba rozruszać towarzystwo na imprezie.


  

  


Orage bullet Wasze wesele poprowadzimy według następującego schematu:


1. Powitanie Młodej Pary

2. Pierwszy toast

3. Obiad

4. Pierwszy taniec

5. Zabawa taneczna
6. Oczepiny
7. Tort weselny
8. Podziękowania rodzicom
9. Tańce do białego ranaMłodzi zwykle zmieniają kolejność etapów wesela według własnego uznania lub zgodnie z tradycją regionu z którego pochodzą.Orage bullet Niektóre propozycje zabaw weselnych:

Y.M.C.A | Grek Zorba | Waka Waka | Macarena
Gangnam Style | Can-Can | Kazatczok | Lambada


Nowoczesne wesele z elementami tradycji


Dj jest dobrze obeznany z weselnymi tradycjami i przez cały czas czuwa nad jego prawidłowym przebiegiem. Nowoczesne wesele z elementami tradycji to forma imprezy która sprawdza się najlepiej. Młodzi decydują się z którego elementu tradycyjnego wesela chcieliby zrezygnować, a jakie elementy dodać. Tylko od wyobraźni i kreatywności Młodej Pary zależy charakter i styl całej uroczystości, a my chętnie dodamy od Siebie prowadzenie, wysokiej jakości sprzęt i wybornie dobraną muzykę.


Zabawa weselna


Jak prowadzimy wesela?     Dj wodzirej na wesele to duet który od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzi wesela w Warszawie i okolicach a często dużo, dużo dalej. Wszystkie imprezy gramy w składzie dwuosobowym jako dj i wodzirej. Taki podział pozwala skupić się na swojej roli. Wodzirej może wychodzić do gości i prowadzić imprezę za stołami np. inicjując toasty. W tym czasie Dj oczekuje na znak aby zagrać podkład muzyczny. Duży nacisk kładziemy na współpracę z obsługą sali weselnej, dlatego już od momentu wejścia Pary Młodej na salę zapowiadamy informacje porządkowe, a także o zbliżających się atrakcjach i posiłkach. Osoba prowadząca wesela w pojedynkę musi godzić obowiązki dj'a i wodzireja, dlatego często ma utrudnione zadanie np. podczas oczepin kiedy to musi całą zabawę obsługiwać zza konsolety. Używając profesjonalnego sprzętu muzycznego i oświetleniowego zwiększamy atrakcyjność zabawy, nastrój oraz pozytywne doznania gości.
    Zabawy w trakcie wesela - oprócz obowiązkowych zabaw podczas oczepin zorganizujemy także  konkursy w trakcie wesela. Będą to przeważnie grupowe zabawy integrujące gości, konkursy taneczne oraz zabawy z udziałem Pary Młodej w roli głównej. Jak zachęcamy gości do zabawy?


   Prowadząc zabawy kierujemy się jedną zasadą - nie wyciągamy nikogo na siłę zza stołu. Skupiamy się na stwarzaniu atmosfery wesołej zabawy, która stopniowo wciąga na parkiet nawet najbardziej opornych gości. Weselnicy uwielbiają uczestniczyć w przeróżnych zabawach i konkursach z udziałem Pary Młodej. Sala bardzo szybko wypełnia się kiedy tylko wodzirej zaprosi wszystkich do zabawy z Jej udziałem. Dedykacje, życzenia oraz zamówione piosenki sprawiają, że do tańca chętnie wychodzą całe rodziny. Tak rozbawionym gościom staramy się grać najbardziej taneczne utwory aby jak najdłużej utrzymać ich na parkiecie.Sposób na udane wesele   Sposobów na udaną imprezę jest wiele. Oprócz oczywiście dobrze dobranej muzyki i odpowiedniego prowadzenia bardzo ważnym elementem jest dobra współpraca Pary Młodej i Dj-a. Dlatego przedstawiamy Wam kilka rad przydatnych podczas imprezy weselnej, a wszystko na pewno się uda. Dzięki nim zyskacie kontrolę nad zabawą, pomimo   zamieszania a czasami i stresu. 
  Resztą zajmiemy się My - wynajęci przez Was profesjonaliści.


   Miejcie Zawsze Dobry Humor – Wasze nastawienie i humor na pewno udzielą się Waszym gościom. Czasami trafi się ktoś marudny, narzekający – nie pozwólcie sobie zepsuć nastroju.

   Bawcie Się Z Waszymi Gośćmi – Oni przybyli tutaj dla Was. Będą chcieli być jak najbliżej, pokazywać Wam jacy jesteście ważni, otaczając Was kółeczkiem na parkiecie. Najważniejsze  aby dobrze się bawić a Wasi goście pójdą za Wami. Jeżeli siedzicie za stołami, goście też będą siedzieć.

   Przygotujcie Się Do Niektórych Zabaw – Warto także przypomnieć sobie podstawowe kroki niektórych zabaw tanecznych np. "Macareny" czy "Lambady". Goście chętniej się bawią gdy mogą naśladować dobrze tańczący pierwszy rząd.


Dj czy zespół?

 


     Wesele z Dj-em posiada wiele zalet. Po pierwsze koszt  wynajęcia  Dj'a jest o wiele niższy niż zatrudnienie kilku muzyków na całą noc. Większość kapel weselnych  nastawiona jest na repertuar biesiadny. Dj gra utwory w oryginalnych wykonaniach, w najlepszych wersjach, takich jakie znamy i lubimy. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego Dj nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.Jak planować współpracę z dj-em?

 


    Szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są z Młodymi na spotkaniu przed weselem, ustalane są m.in.: rodzaj powitania, wybór pierwszego tańca, rodzaj i ilość zabaw oczepinowych. Z reguły ustalamy godzinę zakończenia imprezy, ale nie robimy problemów jeżeli uroczystość przedłuży się. Ustalamy wtedy warunki na jakich będziemy grać dalej.


Zapytaj o wolny termin odeślemy naszą ofertę.

DJ NA WESELE - MAZOWIECKIE / POLSKA

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI ?

Right menu separator

Nasza Oferta

  Dekoracje światłem
Ikona OK Markowe nagłośnienie
Ikona OK Wybornie dobrana muzyka
Ikona OK Profesjonalne prowadzenie
          Ikona OK Niekrępujące zabawy
          Ikona OK Toasty
          Ikona OK Biesiada za stołami
Ikona OK Oczepiny z konkursami
Ikona OK Atrakcje weselne

i wiele, wiele więcej....

Right menu separator

Opinie 2019


06

Gru

Ania i Tomasz
Dziękujemy serdecznie za poprowadzenie Naszego wesela. Goście nie schodzili z parkietu...


12

Paź

Monika i Grzegorz
Wielkie dzięki. Goście bardzo zadowoleni. Panowie grali u nas z polecenia sali weselnej...


21

Wrz

Ewa i Paweł
Nasze rodziny nigdy nie należały do tych zabawowych, dlatego trochę panikowaliśmy.

Sub separator

Foto-Budka

+ NAJLEPSZE GADŻETY, PROPSY, TŁA

Fotobudka na wesele

Right menu separator

Atrakcje weselne

do wyboru podczas pierwszego tańca

TANIEC W CHMURACH

Taniec w chmurach - Ciężki dym

BAŃKI MYDLANE

Banki mydlane na wesele

KONFETTI

Konfetii Wesele 

WYŚWIETLANIE IMION PARY MŁODEJ

Inicjaly, monogram